Ses Sistemleri / Sound Systems

 Etkinliklerin düzenlendiği mekanlarda, mekan büyüklüğüne ve akustik özelliklerine göre ayarlanabilen özel ses sistemleri ve tecrübeli sistem yönetim ekibi.

 Experienced system management team and special surround sound systems that could be adjusted according to the size and acoustic characteristics of the event area.

Görüntü Sistemleri

Etkinliklerin en önemli kalemlerinden biridir. Görüntü ve görselliği arttırmak için kullandığımız sistemlerin tüm özellikleri ile amaç vurgulanmak istenen konuyu en ideal şekli ile katılımcıya sunmaktır.

Video Konferans Sistemleri

İki yada daha fazla nokta arasında ses ve görüntü aktarımı bir çok konuda hızlı bir çözüm sağlamaktadır.

Network Sistemleri

Kongre, Konferans vb. etkinliklerin vazgeçilmez unsuru olan internet ve network sistemleri sayesinde organizasyonun sunum hizmetlerinin hızlanması, katılımcılara internet ortamı sağlanması ve bir çok konuda kolaylık sağlamaktadır.

 

Sahne – Dekor Sistemleri

Her etkinliğe özgün tasarımlar ile salona uygun boyutlarda 2D-3D olarak içerisinde isteğe ve tasarıma bağlı, yüksek ışık gücü olan projeksiyon cihazları, LED ekran veya PDP kullanılarak kurulan sistemlerdir.

Işık Sistemleri/Lighting Systems

Etkinliklerin düzenlendiği mekanlarda, mekan büyüklüğüne ve etkinlik türüne göre ayarlanabilen özel ses sistemleri ve tecrübeli sistem yönetim ekibi.
Experienced system management team and special lighting systems that could be adjusted according to the size of the event venue and type of event.