HAKKIMIZDA/ABOUT US

 Etkinliklerin düzenlendiği mekanların büyüklüğüne ve fiziki özelliklerine göre ayarlanabilen özel ses, ışık ve sahne sistemleri ile bu sistemlerin kullanımında uzman tecrübeli sistem yönetim ekibi.

 Experienced system management team and special sound, lighting and stage systems that could be adjusted according to the size and acoustic characteristics of the event venue.

 AB Proje Etkinlikleri, ürün lansmanı, toplantı, konferans, açılış, gala yemeği, kongre, genel kurul, konser, festival gibi konsept ve kurumsal etkinliklerde bütün kalemleri kapsayan paket hizmetler.

 Service packages including all items required for concept and corporate meetings such as EU Project events, product launches, meetings, conferences, gala dinners, concerts and festivals

 EKİPMAN, teknik, teknolojik ve elektronik cihazların kullanıldığı otelleri iş merkezleri, toplantı ve konferans salonları, kamu kurumbinaları ve sair binalarda, ses, ışık ve görüntü sistemleri, zayıf akım sistemleri…

EKİPMAN is an excellent solution partner for design, planning and installation stages of turn-key projects including sound, lighting and display systems, low voltage systems, security systems …

 Ekipman, organizasyon sektöründeki teknik ve uzmanlık gerektiren unsurları bir araya getirerek nitelikli hizmet sağlamak amacıyla 2001 yılında Yücel Ahmet ÖZAY tarafından kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, ses sistemleri, ışık sistemleri, simultane tercüme sistemleri, görsel ve işitsel cihazlar ile ulaşım, transfer, basılı ve dijital malzemelerin temini dahil olmak üzere bir organizasyonun gerektirdiği bütün hizmetleri, üstün hizmet anlayışıyla sunmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası toplantı, konferans, kongre, açılış, konser, gala gecesi, genel kurul, bayi toplantıları, festivaller, konsept etkinlikler ve ürün lansman etkinliklerini de kapsayan bütün organizasyonlarda, ileri teknoloji ürünü cihazlar kullanılarak, yaratıcı fikirler ve çözüm odaklı profesyonel ekipler bir araya geliyor. Hizmet verdiği yıllar içerisinde, teknik, teknolojik ve elektronik cihazların kullanıldığı binalarda, zayıf akım sistemleri, güvenlik sistemleri, sinema projeksiyon ve surround sistemler, yangın algılama ve alarm sistemleri gibi anahtar teslim projelerle uzmanlık alanını geliştiren Ekipman,  tasarım, projelendirme ve uygulama aşamalarında da çözüm ortağı olarak sektörün önde gelen firmaları arasında yerini aldı.


 Ekipman was founded by 2001 by Yücel Ahmet ÖZAY in order to offer quality services in the organization sector through integrating technical elements and other elements that require expertise. Since its establishment, it has provided its clients with quality service in all items required for an organization including sound systems, lighting systems, simultaneous interpretation systems, audio-visual equipment, transportation, transfer and printed or digital materials. In all national and international organizations such as meetings, conferences, openings, concerts, gala dinners, dealer meetings, product launches, festivals, concept events and corporate events, high-tech equipment are used by solution-centered professional teams to realize creative ideas. Within years, Ekipman has expanded its field of expertise by providing turn-key design, planning and implementation services for low voltage systems, security systems, cinema projection and surround systems, fire recognition and alarm systems in buildings, where technical, technological and electronic devices are used. It has become a leading company in its field as an excellent solution partner.